Načítání obsahu...
Spolupráce

Spolupráce

Vážení stávající i budoucí obchodní partneři,


úvodem bychom Vám rádi poděkovali, že jste si pro spolupráci vybrali nás. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.


Chceme Vám nabídnout ty nejzajímavější a nejkvalitnější dehydratované výrobky a suroviny. Pravidelně přicházíme s nabídkou nových produktů a inovacemi stávajících výrobků, a to vše díky vlastnímu vývoji.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Tým J.K.FOOD s.r.o.

Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.

Jak probíhá spolupráce?

Víme, že každý zákazník má jiné potřeby. Proto si můžete vybrat ze 4 modelů spolupráce ten, který Vám bude vyhovovat nejvíce.

1

Síť obchod. zástupců

Máme vlastní síť obchodních zástupců a to ve všech regionech České republiky. Tito obchodní zástupci nabízejí naše výrobky koncovým zákazníkům z řad škol, školek, domovů důchodců, nemocnic, restaurací a ostatních poskytovatelů veřejného stravování. Zde si můžete naše výrobky objednat a my Vám je do 5 pracovních dnů dodáme vlastní dopravou.

2

Specialisté, odborníci

Náš tým je připraven a těší se na Vaše poptávky, zadání vývoje, aplikaci koření a dehydratovaných výrobků do všech oblastí potravinářského průmyslu. Jsme připraveni na vývoj, aplikaci i veškerou technickou a administrativní podporu pro Vás.

3

Nákup na e-shopu

Pro ty, kteří nevyužijí naší sítě obchodních zástupců ani týmu specializovaných a kvalifikovaných odborníků, připravujeme e-shop, ve kterém si určitě každý vybere.

4

Osobní odběr

Preferujete osobní kontakt? Navštivte nás, rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše potřeby a připravíme zboží k okamžitému odběru.

Chcete s námi spolupracovat?

Rádi Vás blíže poznáme. Napište nám více o Vás a Vašich potřebách, abychom se s Vámi mohli spojit a probrat možnost spolupráce.

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyplňte prosím pole text

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána.