Načítání obsahu...
O nás

O nás

Kdo jsme

Firma Jaroslav Kostera vznikla v roce 1996. V roce 2001 se pak transformovala na společnost Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. Jsme česká rodinná společnost s více než šedesáti zaměstnanci. Specializujeme se na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub. Disponujeme vlastní obchodní sítí, vývojem, logistikou a výrobou. Všechny naše produkty vznikají v nově vybudovaném výrobním závodě ve Větřkovicích.


Mezi naše největší odběratelé patří řada zpracovatelských podniků z oboru potravinářství, jako jsou výrobny masných, pekárenských a mlékárenských výrobků, dále pak stravovací provozy škol, školek, nemocnic, domovů důchodců, restaurací a dalších.
Největší předností naší společnosti je vysoká flexibilita a kreativita při hledání řešení dle jednotlivých a velmi specifických požadavků každého zákazníka.

 

Hlavním cílem je spokojený zákazník.

 

Řídíme se klasickým heslem „Náš zákazník, náš pán.

img
img
img

Proč výrobky od nás

Všechny naše produkty jsou vyráběny dle vlastních receptur a dle přání zákazníků. Vysoká kvalita výrobků je dána důkladným výběrem všech surovin, jejich šetrným zpracováním a důslednou kontrolou v průběhu celého výrobního procesu. Samozřejmostí je také spolupráce s odběrateli na vývoji nových výrobků.

Kvalitní výrobky

Pro naše zákazníky vyrábíme kvalitní dehydratované potraviny a koření dle vlastních receptur.

Výběr surovin

Pečlivý výběr surovin je základem perfektních chuťových i senzorických vlastností výrobků.

Bez zbytečné chemie

Nepoužíváme chemické přísady, barviva a konzervanty, které mohou mít škodlivý vliv na vaše zdraví.

Zdravá strava do škol

Kvalitní omáčky, polévky, koření a další výrobky putují do škol, školek, ale i nemocnic nebo restaurací.

Od samého počátku založení společnosti mám jasnou představu o tom, jaká naše společnost má být v současnosti i v budoucnu. Díky této jasné představě se nám daří naplňovat naše obchodní cíle, výrobní plány a zabezpečovat proces trvalého růstu.

Jaroslav Kostera, majitel

Náš tým

Jaroslav Kostera

Ludmila Kosterová

Pavlína Pecháčková

Marek Kostera