Načítání obsahu...
Kariéra

Kariéra

Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. je rodinná společnost, kterou tvoří tým specializovaných a kvalifikovaných odborníků. Chcete do našeho týmu patřit i vy?

Informace pro uchazeče

Nabízíme spolupráci všem, kteří chtějí budovat pracovní kariéru a dosáhnout svých ambicí v rámci naší společnosti.

Pokud Vás naše společnost zaujala a máte zájem o některou z nabízených pracovních pozic nebo o praxi, stáž, spolupráci na bakalářských nebo diplomových pracích, budeme se těšit na vaše životopisy s aktuální fotografií na e-mailu jaroslav@kostera.cz.

Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o.

Proč pracovat u nás?

Víme, že je dobrá práce je základem spokojeného života. Proto se snažíme o to, aby se u nás zaměstnancům dobře pracovalo a aby si vydělali nejen na živobytí, ale také na zábavu.

Atraktivní odměňování

Pro naše zaměstnance jsme připravili motivační systém odměňování a širokou nabídku benefitů.

Přátelské prostředí

Jsme jeden tým, který táhne za jeden provaz. Přejeme si, abyste se cítili jako součást naší rodiny.

Seberealizace

Splňte si své sny a ambice. Dáme vám možnost budovat kariéru a růst spolu s naší společností.

Volné pozice

Manažer jakosti

  • Nabízíme
  • Pestrou náplň práce v dynamickém provozu s širokým sortimentem výrobků, zapojení se do neustále nových projektů, být součástí úspěšné rostoucí společnosti a moct ovlivnit fungování systému a kvality ve firmě, firemní benefity – zaměstnanecká sleva na suroviny a výrobky, 25 dní dovolené, ajímavé finanční ohodnocení, možnost vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti potravinářství – školení, kurzy, příspěvek na stravování, práce v přátelském kolektivu, nástup možný ihned

Požadujeme

VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti, kvality či technologie potravin, znalost práce na PC, zkušenosti se zaváděním požadavků normy IFS Food, popř. znalost těchto požadavků, perfektní znalost systému HACCP, platné senzorické zkoušky, popř. absolvování předmětu/kurzu senzorická kontrola potravin, příp. samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, komunikační a organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem, schopnost pracovat v týmu, aktivní znalost anglického jazyka výhodou.

Náplň práce

Vstupní a výstupní kontrola surovin a výrobků za účelem zajištění kvality a zdravotní nezávadnosti, dohlížení nad dodržováním správné výrobní a hygienické praxe v provozu, sledování platných legislativních předpisů, aktualizace zavedené dokumentace, etiket, daných informací ve výrobním systému, archivace dokumentů a referenčních vzorků, postupem času podílení se na tvorbě a udržování dokumentace související s normou IFS Food....,

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO SVĚŘENOU OBLAST

  • Nabízíme
  • Motivující systém odměňování, práci na HPP, 5 dnů dovolené navíc, poukázky pro zdraví, stravování, třináctý plat
  • Požadavky
  • Máte příjemné vystupování? Jste časově flexibilní, komunikativní s organizačními a prezentačními schopnostmi? Rádi vás přijmeme do svých řad.

Náplň práce

Péče o stávající zákazníky - prodej a akvizice nových zákazníků. Účast na propagačních akcích firmy. Ekonomická odpovědnost za svěřený region.

V případě zájmu volejte na tel.č. 777340321

Pracovník výroby

Motivující systém odměňování

  • Práci na HPP, 5 dnů dovolené navíc, poukázky pro zdraví, stravování, třináctý plat, příspěvek na ŽP, PP

Náplň práce

Výroba produktů na základě stanoveného výrobního postupu a receptury, výroba a kompletace objednávek, údržba a čištění používaných strojů, příjem a expedice zboží, dodržování hygieny a stanovených hyg. předpisů, odpovědnost za daný výrobek.

Pracovník výroby 1

Nápň práce

Výroba těstovin. Obsluha velkokapacitního lisu na výrobu těstovin. Zajímavá práce ve zcela novém a moderním provozu. Požadujem dobrou technickou zdatnost, která je potřeba pro obsluhu lisu.